قرص مولتی ویتامین پریناتال

آدرس: ایران ، نیشابور ، جاده مشهد-نیشابور ، شهرک صنعتی خیام، نبش بهروری 3

قرص مولتی پریناتال

image

قرص مولتی پریناتال 30 عددی

موارد مصرف:

تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای دوران بارداری وشیردهی اسید فولیک (800 میکروگرم) که برای تشکیل لوله عصبی جنین ضروری است و 100% نیاز روزانه مادر باردار به این ماده حیاتی را تامین می کند.

اجزاء فرآورده در هر 1 میلی گرم:

ندارد

مکانیسم اثر:

اسید فولیک (800 میکروگرم) که برای تشکیل لوله عصبی جنین ضروری است و 100% نیاز روزانه مادر باردار به این ماده حیاتی را تامین می کند.• آهن (27 میلی گرم) که برای رشد و نمو جنین و جلوگیری از کم خونی مادر ضروری است و 100% نیاز روزانه به این ماده حیاتی را تامین می کند • زینک یا روی (25 میلی گرم) که جهت شکل گیری سیستم عصبی جنین و همچنین رشد و تکامل جنین ضروری است • ویتامین د3 (400 واحد) که در حفاظت از استخوانهای مادر باردار و شیرده اهمیت بسزایی دارد • ویتامین آ (4000 واحد) که جهت رشد و تکامل جنین ضروری است.

image
image
عوارض جانبی

تاکنون عارضه جانبی خاصی به دنبال مصرف این فراروده در دوز توصیه شده مشاهده نشده است. به دلیل وجود آهن در فراورده مصرف بیش از مقدار توصیه شده می تواند مضر باشد.

تداخلات اثر:

ندارد

هشدارها و منع مصرف:

از مصرف این فرآورده در کودکان خودداری نمایید. از مصرف بیش از مقادیر توصیه شده بدون تجویز پزشک خودداری نمایید. در صورت مصرف تصادفی مقادیر بیش از حد با پزشک خود مشورت نمایید.