قرص مولتی 50 سال

آدرس: ایران ، نیشابور ، جاده مشهد-نیشابور ، شهرک صنعتی خیام، نبش بهروری 3

قرص مولتی بالای 50 سال

image

قرص مولتی بالای 50 سال 30 عددی

موارد مصرف:

تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن در افراد بالای 50 سال. تامین مواد مغذی برای قلب، مغز و چشم افراد بالای 50 سال مقدار مطلوب ویتامین D3 که برای حفظ تراکم و تقویت بافت استخوانی ضروری است. • مقادیر بالای ویتامین C به همراه ویتامین E که سبب خنثی سازی رادیکال های آزاد و تقویت سیستم ایمنی می گردد. • ویتامین A که برای تقویت سیستم بینایی و سیستم ایمنی بدن ضروری است. • ویتامین K که جهت حفظ تراکم بافت استخوانی و انعقاد خون ضروری است. هم چنین تامین روزانه مواد معدنی مانند کلسیم، منیزیم، روی ، آهن ... در این فرآورده فراهم شده است.

اجزاء فرآورده در هر 1 میلی گرم:

کلسیم کربنات (معادل 400 میلی گرم کلسیم المنتال) 1000 میلی گرم، منیزیم هیدروکساید (معادل 150 میلی گرم منیزیم المنتال) 360 میلی گرم، زینک سولفات (معادل 5 میلی گرم زینک المنتال) 7/13 میلی گرم، ویتامین د 400 واحد بین المللی

مکانیسم اثر:

ندارد

image
image
عوارض جانبی

تاکنون عارضه جانبی خاصی به دنبال مصرف این فرآروده در دوز توصیه شده مشاهده نشده است. به دلیل وجود آهن در فرآورده مصرف بیش از مقدار توصیه شده می تواند مضر باشد. مصرف طولانی مدت مقادیر زیاد ویتامین A می تواند خطر ابتلا به پوکی استخوان در بزرگسالان را افزایش دهد در صورتی که از سایر مکملهای ویتامین A استفاده می کنید از مصرف این فرآورده خودداری نمایید.

تداخلات اثر:

ندارد

هشدارها و منع مصرف:

این فرآورده جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نمی باشد. از مصرف این فرآورده در کودکان خودداری نمایید. از مصرف بیش از مقادیر توصیه شده بدون تجویز پزشک خودداری نمایید.